Uniwersalny magazyn energii
Encor ESS G2

Sprawdź produkt
Image
Sprawdź produkt

Energetyczny hit cenowy

Odkryj nowe rozwiązanie Encor — uniwersalny magazyn energii Encor ESS G2. Produkty Encor od lat wyróżniają się na rynku świetnym stosunkiem jakości do ceny, dlatego coraz częściej są pierwszym wyborem dla instalatorów PV. Do wyboru są trzy pojemności magazynu: 10, 15 oraz 20 kWh, dzięki czemu szybko dopasujesz produkt do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa. Dodatkowo, wybierając produkty Encor, otrzymujesz solidną, polską gwarancję do 10 lat, kompleksową obsługę serwisową i wsparcie techniczne w uruchomieniu.

Nowość w cenie, która elektryzuje

Image

Magazyn Energii Encor ESS G2 jest w pełni kompatybilny
z wielomai markami falowników, co umożliwia bezproblemową integrację w różnorodnych instalacjach PV. Montaż magazynu jest wyjątkowo prosty — nie wymaga zewnętrznego okablowania, co znacznie skraca czas instalacji i minimalizuje potencjalne komplikacje.

Wszechkompatybilny

Sprawdż cenę
Sprawdź cenę
Image

Magazyn energii Encor ESS G2 jest kompatybilny z falownikami wiodących producentów, m. in: Solis, Deye, Sunways, Solplanet, AUXSOL czy Neovolt.

Uniwersalność

ImageImageImageImageImage
Pobierz dane techniczne produktów
Pobierz dane techniczne produktów

Jakość nie musi kosztować fortuny! Z Encor inwestycja w magazyn energii staje się dostępna jak nigdy dotąd. Technologia i niezawodność w cenie niższej niż konkurencja — musisz to sprawdzić!

Niewiarygodnie niska cena

W magazynie energii zastosowano wyjątkowo bezpieczną technologię ogniw LiFePO4. Stopień ochrony IP65 zapewnia znakomite zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi.

Bezpieczeństwo

Magazyny energii Encor objęte są solidną polską gwarancją do 10 lat. Długa gwarancja zapewnia instalatorom i ich klientom "spokojną głowę" na lata. Encor to coś więcej niż magazyn energii - to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności.

Gwarantujemy krajowy profesjonalny serwis i wsparcie posprzedażowe. Zapewniamy również kompleksową pomoc w pierwszym uruchomieniu systemu, co jest kluczowe dla osiągnięcia najlepszej wydajności instalacji.

Wyjątkowo łatwa instalacja nie wymaga zewnętrznego okablowania, co znacznie skraca czas montażu. Dzięki innowacyjnej konstrukcji modułowej eliminujemy potrzebę skomplikowanych konfiguracji i specjalistycznych narzędzi.

Prosta instalacja

Polska gwarancja

Serwis i wsparcie

Jeśli jesteś zainteresowany nową baterią, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Porozmawiajmy

* Pole wymagane

Zostaw Swoje dane. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.


Chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, webinarami i promocjami? Zaznacz odpowiednie zgody marketingowe.

Skontaktuj się
z nami

+48 799 396 396

Zadzwoń:

Napisz:


wsparcie@corab.com.pl

shopb2b.corab.pl

E-hurtownia Corab:

Image

Corab S.A. ul. Michała Kajki 4, 10-547 Olsztyn, Polska, NIP: PL7390207757, REGON: 510519084, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000950779. Kapitał zakładowy: 1.184.000,00 PLN, w całości opłacony.