Nowe pompy ciepła Encor

Zobacz więcej
Image
Zobacz więcej

Grunt to
niezawodność

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do wielkiej premiery na Targach ENEX pozostało:

Wchodząc w branżę heating, mamy jasno określony kierunek. Zaczynamy od stworzonych w technologii inwerterowej gruntowych pomp ciepła Encor

o mocy 8, 12 i 16 kW bez zasobnika, a także w wersji compact z wbudowanym zasobnikiem. Proponujemy również potężne pompy Encor dla sektora komercyjnego, o zakresach mocy 40, 60 oraz 80 kW, z możliwością łączenia w kaskady i tworzenia kotłowni kontenerowych. To nie tylko produkty, ale cała gama rozwiązań – od zasobników buforowych po zbiorniki c.w.u.


Znajdź produkt dopasowany do Twoich potrzeb

Image

Gruntowe pompy ciepła Encor wyznaczają nowy standard jakości na rynku. Przekonaj się, jak doskonałym wyborem są dla Ciebie.


Dlaczego Encor?

Image

Zamawiając pompę ciepła Encor spodziewaj się, że otrzymasz urządzenie gotowe do podłączenia – z czasem montażu nie przekraczającym jednego dnia. W środku pompy znajdziesz kompletne zabezpieczenie dolnego i górnego źródła, filtrację łącznie z filtrem wstępnym i dokładnym, sekcję napełniania oraz spustu dolnego i górnego źródła. Wystarczy podłączyć c.w.u. i c.o.


Plug and Heat

Image

Powered by Danfoss

Nasze gruntowe pompy ciepła Encor wspiera technologia renomowanego producenta podzespołów, firmy Danfoss. To ten producent dostarcza serce układu, czyli główne komponenty chłodnicze: skraplacz, parownik, sprężarkę, zawór rozprężny, filtro-osuszacz, a dodatkowo także drobny osprzęt kontrolno-pomiarowy, t.j. przetworniki ciśnienia, presostaty oraz wziernik oleju.


Image

Zdalny dostęp

Pompę Encor uruchamiasz i monitorujesz z dedykowaną aplikacją Corab One.


Image

Autoadaptacja

W prosty sposób zoptymalizujesz ustawienia pompy Encor dzięki analizie warunków jej użytkowania. Urządzenie uczy się sposobu, w jaki jest wykorzystywane w instalacji, a następnie dopasowuje parametry pracy.


Image

Nowatorskie wzornictwo

Kto powiedział, że pompa ciepła nie może być piękna? Nasze gruntowe pompy ciepła Encor jako jedyne na rynku posiadają szkło hartowane na froncie i można je odebrać w dwóch kolorach, czarnym i białym, z przewidywalną opcją dalszej personalizacji.


Image

Produkt premium

Pompy ciepła Encor to produkt dopracowany w najdrobniejszym szczególe, podążający za najnowszymi trendami technicznymi na rynku.


Image

Ekologiczny czynnik R454B

Wykorzystywany przez nas czynnik chłodniczy R454B spełnia najnowsze wymagania polityki ekologicznej Unii Europejskiej, w tym poprawki do rozporządzenia PE w sprawie fluorowanych gazów cieplarnianych.


Image

Produkt polski

Gruntowa pompa ciepła Encor jest owocem pracy polskich inżynierów i konstruktorów z firmy Corab. Produkcja i montaż pomp odbywa się w fabryce w Gliwicach.


Pobierz dane techniczne produktów
Pobierz dane techniczne produktów

Jesteś zainteresowany ofertą lub współpracą?

* Pole wymagane

Zostaw Swoje dane. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.


Chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, webinarami i promocjami? Zaznacz odpowiednie zgody marketingowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 736 411 139

f.odrobinski@corab.com.pl

ImageImage

Filip Odrobiński

IconIcon

Manager Sprzedaży

Rozumiem wyzwania instalatorów i wiem, jak ważne jest budowanie relacji opartych na zaufaniu i jakości. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły.

Corab S.A. ul. Michała Kajki 4, 10-547 Olsztyn, Polska, NIP: PL7390207757, REGON: 510519084, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000950779. Kapitał zakładowy: 1.184.000,00 PLN, w całości opłacony.